- Úvod
- Závěsné kolébky - hačky
- příslušenství
- očko a hmoždinka - zavěšení hačky do stropu
očko a hmoždinka - zavěšení hačky do stropu
- TOP produkt

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 4
- Komentáře 0
- očko a hmoždinka - zavěšení hačky do stropuskladem90 Kč74 Kč bez DPH
Oko s vrutem a s hmoždinkou připravené k instalaci do panelového stropu. Použití do jiných typů stropu je nutno uvážit popř. konzultovat s odborníkem. Máte-li pochybnosti o vhodnosti instalace do Vašeho stropu, konzultujte situaci s odborníkem popř. zvažte jiný způsob ukotvení! Za nevhodnou instalaci nenese naše firma odpovědnost! Univerzální použití ve zdivu spolu s hmoždinkami nebo ve dřevě bez hmoždinek.
Oko: Oko lešenářské s vrutem 7,6x120mm Zn
Hmoždinka:Hmoždinka nylonová univerzální TX-PA 12x60mm, vhodná do panelového stropu. Jedná se o univerzální hmoždinku vhodnou do většiny stavebních materiálů.
Instalace: do stropu vyvrtejte díru vrtákem č. 12 (pozor na umístění elektrického vedení!, do panelu je nutné mít alespoň vrtačku s příklepem a vrták do betonu), zapusťte hmoždinku, našroubujte do hmoždinky vrut s okem (oko bude ze stropu koukat cca 10 cm, což usnadňuje jeho dostupnost), nacvakněte hačku pomocí karabiny (výšku hačky upravte použitím krátkého řetězu či kusu pevného lana).