Úvod » Půjčovna, zpětný odkup » mezidveřní hrazda k zapůjčení


        

mezidveřní hrazda k zapůjčení

olpran - tyč do dveří

skladem

 

Číslo produktu: 103
cena bez DPH: 41 Kč (2 EUR)
cena s DPH (21 %):
50 Kč (2 EUR)

Půjčujete si závěsnou houpačku (hačku) na vyzkoušení a nemáte ji kam zavěsit? Půjčujeme i mezidveřní hrazdu.

Nabízím zapůjčení hrazdy na 1 týden.
Hrazdu na půjčení posílám po zaplacení zálohy (330 Kč). Pokud Vám bude vyhovovat, můžete si ji rovnou nechat, pokud ne, pošlete ji zpět a já Vám vrátím zálohu sníženou o 50 Kč půjčovné a poštovné.

 

Mezidveřní hrazda může sloužit jak k zavěšení hačky, tak ke cvičení. Do zárubní (futer) se upevňuje šrouby, pouze tehdy má deklarovanou nosnost 110 kg. NEZAVĚŠUJTE hačku na hrazdu, která je ve dveřích pouze rozepřena, bez fixování šrouby! V případě sesmeknutí hrazdy by hrozil nejen pád miminka na zem, ale i jeho zranění padající tyčí!!! Hrazdu šroubováním upravíte na jakoukoli běžnou šířku interiérových dveří (65-95 cm). Na hrazdu hačku upevněte kusem krátkého pevného lana.

Zavěšení hačky do dveří není optimálním řešením, nejen že omezuje průchodnost dveří, ale i hrozí odření látky v místě případného pravidelného dotyku s dveřmi či jejich rámem a je třeba to hlídat. Nehodí se na hačku pro batolata, která je delší a mohla by se prověsit až k zemi.

Hrazdu dodáváme včetně fixačních šroubů.

 

Zapůjčené zboží pošlete zpět na adresu uvedenou v kontaktech. Zároveň s balíčkem pošlete e-mail s informací, že zboží vracíte a s číslem účtu, kam vám mají být vráceny peníze.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.